o Agysu

Jsme soukromá střední škola, která dbá na individuální přístup ke každému studentovi a snaží se mladým lidem poskytnout do života kvalitní vzdělaní spolu s nadstandardní jazykovou průpravou.
AGYS očima absolventů, pedagogů
a ředitele školy
Ing. Bohumír Blažek a Ing. Josef Krčil
ředitel a zřizovatel školy
"Když jsme před 24 lety viděli vyrůstat svoje děti, začali jsme cítit potřebu předat jim co nejvíce a dát jím to nejlepší vzdělání. Jako všichni rodiče jsme chtěli, aby pro ně byl život co nejjednodušší. A tak vznikl AGYS, který za ty roky vzdělal přes 1 000 studentů. Společně věříme v privátní vzdělávání, protože vzdělání a zdraví jsou v životě ty nejcennější investice. A proto se pro mladé lidi snažíme vytvořit školu s individuálním přístupem, která je bude bavit, poskytne jim kvalitní vzdělání a vybaví je do života znalostí cizích jazyků, což jim dle našich zkušeností umožní získat velmi dobré zaměstnání. Dnes vyučujeme 4 unikátní obory a umožňujeme mladým lidem vybrat si obor, který jim padne jako ulitý. Na což jsme hrdí."

Přípravný kurz k přijímacímu řízení
(28.11. 2017 – 27.2. 2018)

8
dobrých důvodů
proč studovat AGYS
Duvod 1
1.
zavedení stipendijního systému
Duvod 2
2.
nabídka 4 moderních studijních programů (ŠVP)
Duvod 3
3.
ke každému studentovi přistupujeme individuálně
Duvod 4
4.
u nás můžeš studovat až 7 cizích jazyků a získat
certifikát mezinárodní cambridgeské zkoušky
Duvod 5
5.
na výuce se podílejí rodilí mluvčí, profesoři z univerzit a odborníci z praxe
Duvod 6
6.
v rámci studijních stáží můžeš navštívit partnerské školy po celé Evropě
Duvod 7
7.
jsme moderní škola vybavená interaktivními tabulemi a nejnovějšími audiovizuálními pomůckami
Duvod 8
8.
budeš mít možnost praxe a následného zaměstnání
u soukromých firem

Přijímací řízení

Žáci se zúčastní písemných zkoušek z českého jazyka a matematiky. Kritéria a termíny budou zveřejněny nejpozději do 31. ledna 2018 na webových stránkách školy.

Školné

Kvalitní vzdělání a možnost vycestovat do zahraničí jde ruku v ruce s finančními prostředky. Abychom si mohli dovolit sestavit náš pedagogický sbor ze specialistů a rodilých mluvčí, nastavili jsme naše školné na 1 900 Kč za měsíc studia. Výše školného je stejná pro všechny obory a umožňuje nám přistupovat ke studentům velmi individuálně, zajistit jim skvělou jazykovou průpravu a nadstandardní vzdělání. Pokud máš odvahu, můžeš soutěžit o školné na rok zdarma!

Stipendijní systém

Od 1. 9. 2017 jsme zavedli stipendijní systém, který umožní některým studentům na základě výborných studijních výsledků čerpat snížené školné.

Kde nás najdeš?

Naše škola sídlí v Pardubicích, hned vedle autobusové zastávky Gorkého škola.
Ukázat školu na mapě www.agys.cz Sleduj nás na Facebooku Aby ti nic neuniklo